Версія для друку
Неділя, 24 квітня 2016 23:34

Голова Переяслав-Хмельницької районної ради взяв участь у засіданні виконавчого комітету Строківської сільської ради

18 березня 2016 голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда взяв участь у засіданні виконавчого комітету Строківської сільської ради. Питання, винесені на розгляд членів виконкому, стосувалися життєдіяльності села та того,що найбільше хвилює селян у весняний період.

З семи членів виконавчого комітету присутніми були шість. Головував на засідання сільський голова Микола Жук. Перше питання порядку денного стосувалося оформлення єдиного майнового сертифікату на викуплене майно пайовиків ПП «Строкова-Агро». Директор підприємства, який також є членом виконкому Володимир Ярема розповів про те, що на збори пайовиків було винесено питання продажу, власники земельних ділянок підтримали цю пропозицію. Тому на даний час вже викуплено 72% паїв. 58 земельних паїв, в силу різних обстави, ще не переоформлені (найчастіше це не переоформлена спадщина), тому Володимир Сергійович вирішив допомогти людям – уповноважити людину, яка б займалася цим питанням.

Також відбулося обговорення питання генерального плану села та зонування територій. Присутній на засіданні начальник організаційно-правової роботи та аналітики Переяслав-Хмельницької районної ради Олександр Нечай запропонував сільському голові у робочому порядку детально обговорити це питання з начальником управління Держгеокадастру та начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Переяслав-Хмельницької  райдержадміністрації.

Було обговорено та затверджено план заходів щодо попередження та протидії пожежам на території Строківської сільської ради та проведення двомісячника благоустрою. Директор ПП «Строкова-Агро» Володимир Ярема повідомив, що пожежна машина його підприємства завжди готова приїхати на допомогу у разі біди. Але він попросив створити робочу групу та провести роз’яснювальну роботу з населення щодо дотримання заходів протипожежної безпеки. Його підприємство також допомагає з вивозом твердих побутових відходів у селі. Сільський голова подякував Володимиру Сергійовичу за небайдужість до проблем громади.

З квітня 2016 року Державна міграційна служба втрачає функцію реєстрації місця проживання громадян. Повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття реєстрації передадуть органам самоврядування. Тому на порядок денний було винесено питання щодо призначення відповідальної особи за ведення паспортних справ. Члени виконкому одноголосно проголосували за кандидатуру секретаря сільської ради.

Сільський голова доповів присутнім про зміни у нарахуванні земельного податку. Згідно положення про податки на майно затвердженого 11.02.2015 року і переглянутому на сесії сільської ради від 25.01.2016, плата буде становити 0,03% від нормативно-грошової оцінки землі.

На засідання виконкому був запрошений житель села, який неодноразово звертався до голови районної ради та районної державної адміністрації з заявами про те, що сільський голова незаконно продає пісок. Уважно вислухавши, голова районної ради Петро Качкалда подякував йому за інформацію та розповів, що всі заяви передані до Переяслав-Хмельницького відділу поліції, тому слід чекати висновків правоохоронців.

Під кінець засідання сільський голова Микола Жук подякував всім за роботу та запросив голову районної ради на схід села, на якому проаналізують діяльність села та заслухають звіт про роботу сільського голови.

Прочитано 930 разів

Галерея зображень