Переяслав-Хмельницька районна рада — Важливі питання організації виборчого процесу обговорено на нараді
Вівторок, 11 серпня 2020 16:29

Важливі питання організації виборчого процесу обговорено на нараді

11 серпня 2020 року голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда спільно з головою Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Сергієм Дяченком провели нараду з питань належної організації виборчого процесу на Переяславщині. У нараді взяли участь заступник голови райради Іван Бугаєнко, перший заступник голови РДА Андрій Коркач, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, голови об‘єднаних територіальних громад Переяславщини, депутати райради та представники громадського активу нашого району.

В ході наради учасники обговорили нагальні питання життєдіяльності району.

Петро Качкалда поінформував присутніх про ситуацію у районі щодо рівня захворюваності на коронавірус, та повідомив, що КНП «Переяслав-Хмельницька районна лікарня» продовжує приймати хворих на COVID-19 з усієї області.

Про підготовку до чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбудуться 25 жовтня, доповів заступник голови Переяслав-Хмельницької районної ради Іван Бугаєнко. Він звернув увагу присутніх, що вперше вибори відбуватимуться в рамках нового районування і зазначив, що постановою Центральної виборчої комісії вже затверджено календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів, а також утворено обласні та районні територіальні виборчі комісії.

В ході наради головам ОТГ було наголошено на необхідності сприяти у межах повноважень якісній організації виборчого процесу, а очільники району наголосили, що особисто докладуть усіх зусиль, щоб вибори в районі відбулись прозоро у рамках чинного законодавства.

Прочитано 2317 разів
Top