Версія для друку
Вівторок, 04 серпня 2020 10:13

Оголошення

Переяслав-Хмельницька районна рада повідомляє, що до 1 вересня 2020 року приймаються клопотання на присвоєння звання «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району».

Звання «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району» присвоюється жителям Переяслав-Хмельницького району в знак великої поваги до їх політичної та громадської діяльності, а також за вагомий внесок у розвиток Переяслав-Хмельницького району у сферах економіки, культури, мистецтва, спорту, науки та інших сферах суспільно-громадського життя, що сприяло піднесенню авторитету району як на державному, так і на міжнародному рівні.

Право висування кандидатур на присвоєння звання «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району» належить:

- голові Переяслав-Хмельницької районної ради;

- голові районної державної адміністрації;

- постійним комісіям Переяслав-Хмельницької районної ради;

епутатським фракціям та групам Переяслав-Хмельницької районної ради;

- територіальним громадам сіл району;

- фізичним особам (за умов підтримки їх клопотання юридичними особами, громадськими об’єднаннями чи організаціями тощо);

- трудовим колективам підприємств, установ, організацій Переяслав-Хмельницького району, їх профспілковим комітетам, зборам громадян (за умов підтвердження легітимності зборів колективів, громадян).

Самовисування на звання «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району» не розглядаються.

При висуванні кандидатури до районної ради подаються клопотання щодо присвоєння звання «Почесний громадянин Переяслав-Хмельницького району».

Одночасно з клопотанням про присвоєння звання подаються такі документи:

1) Анкета, яка містить вичерпні біографічні дані про кандидата.

2) Довітка, яка містить відомості про досягнення особи у сферах діяльності.

3) Обгрунтування особливого вкладу кандидата у розвиток Переяслав-Хмельницького району або визнання його видатних заслуг.

4) Відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, партійних осередків, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

Клопотання про нагородження без подання зазначених документів не розглядаються.

Вручення звання у 2020 році відбудеться у жовтні 2020 року.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ приймаються за адресою: Київська область, місто Переяслав, вулиця Богдана Хмельницького, 53, Переяслав-Хмельницька районна рада. Телефон для довідок – 5-00-10.

Прочитано 2393 разів