Переяслав-Хмельницька районна рада — З 6 квітня набирають чинності нові карантинні обмеження
Понеділок, 06 квітня 2020 08:45

З 6 квітня набирають чинності нові карантинні обмеження

6 квітня набирають чинності нові обмеження, пов’язані з протидією коронавірусній інфекції COVID-19. Відтепер у громадських місцях не можна з’являтися без маски чи респіратора. Також заборонено ходити групами понад дві особи, за винятком супроводу дітей (яким до 14 років тепер не можна перебувати в громадських місцях самим). Радіо Свобода оглядає ці та інші зміни, запроваджені урядом.

Анонсуючи нові обмеження 3 квітня, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль назвав їх «єдиним способом розірвати ланцюг зараження та зберегти людські життя». Водночас він пообіцяв, що в разі зниження динаміки захворюваності карантинні заходи будуть послаблені.

Отже, з понеділка постанова Кабміну обмежує, поміж іншого, кількість осіб, яким можна разом переміщатися вулицею, та перебування підлітків у громадських місцях.

Обмеження щодо пасажирів стосуються також їх кількості: людей у машині повинно бути не більше, ніж це передбачають її технічні характеристики, і всі повинні бути в масках. Маршрут, яким перевозять співробітників підприємств, потрібно узгоджувати з Національною поліцією.

Також залишається в силі заборона на роботу метро. Працівники критичної інфраструктури надалі користуються наземним міським транспортом.

Прочитано 1967 разів
Top