Версія для друку
Четвер, 26 березня 2020 21:50

За дві хвилини депутати виділили 600 тисяч гривень для лікарні. Всі працювали в масках

20 березня відбулася позачергова сесія районної ради. Участь у роботі ради взяли 21 депутат з 34 обраних. На порядок денний було винесено одне питання – зміни до бюджету.

Необхідно невідкладно виділити кошти для придбання апаратів штучної вентиляції легень, засобів захисту, масок. Відповідні рішення вже прийняті Переяславською міською радою та Студениківською сільською радою.

За дві хвилини, одноголосно та без обговорень за рахунок коштів районного бюджету збільшено кошторисні призначення по ЦРЛ на 600 тис. грн. Окрім того, додано 100 тис. грн на заходи щодо запобігання надзвичайних ситуацій. Вже тиждень 70 медичних працівників довозять до роботи транспортом  лікарні та районного будинку культури за кошти районного бюджету. Прийнято субвенції з Переславської міської ради (1 140 945 грн для ЦРЛ), Гайшинської сільської ради (290 250 грн на ремонт Гайшинської ЗОШ), Циблівської сільської ради (50 000 грн на ремонт будинку культури).

Директор ЦРЛ Лариса Кузьменчук зазначила, що випадків захворювання на коронавірус у нашому місті та районі не зафіксовано.

Ще на початку засідання голова ради Петро Качкалда закликав якомога швидше попрацювати та дотримуватися карантину. Депутати працювали в масках та дотримувалися дистанції.

Прочитано 645 разів