Переяслав-Хмельницька районна рада — В Переяслав-Хмельницькій ЦРЛ змінилися власники-відтепер їх 6
Середа, 09 жовтня 2019 11:35

В Переяслав-Хмельницькій ЦРЛ змінилися власники-відтепер їх 6

04 жовтня 2019 року відбулася позачергова тридцята третя сесія Переяслав-Хмельницької районної ради. Головував на засіданні голова ради Петро Качкалда. Участь у роботі ради взяли 28 депутатів з 34 обраних, виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Андрій Коркач, керівники структурних підрозділів РДА, представники засобів масової інформації, громадські активісти. На порядок денний було винесено 12 питань, 8 з яких стосувалися закладів охорони здоровя.

Навесні цього року було затверджено перелік платних медичних послуг, що може надавати Переяслав-Хмельницька ЦРЛ та тарифи на них. За півроку надходження за надання цих послуг склали більше 1 млн. гривень, відповідно до Податкового кодексу України, ЦРЛ стала платником ПДВ. Тому, рішенням Переяслав-Хмельницької районної ради, вартість комплексних медичних оглядів та масажів зросла на 20%. Вартість решти послуг теж змінилася – копійки заокруглили до 10, адже з 01 жовтня з обігу виведено копійки номіналом 1,2 та 5.

Одноголосно затверджено Положення про надання платних медичних послуг, які надаються комунальним некомерційним підприємством Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня», в якому визначено перелік пільгових категорій населення, які отримують платні послуги безкоштовно, це - працівники Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні при проходженні попередніх та періодичних медичних оглядів (крім медогляду на об’єкт дозвільної системи та керування автотранспортом); учасники бойових дій, учасники АТО та діти сімей загиблих із числа учасників АТО та інваліди з дитинства.

Було затверджено уточнений фінансовий план комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» на 2019 рік, додаткові надходження надійшли саме за надання платних послуг.

Передано в оренду площі для надання медичних послуг в терапевтичному корпусі та в корпусі бувшого денного стаціонару. Тож вже зовсім скоро у нас запрацює Діагностичний центр магнітно-резонансної томографії і будуть надаватися послуги фіброгастродуоденоскопії та УЗД. Наявність обох апаратів на території ЦРЛ – одна з передумов майбутнього підписання договору з НСЗУ.

Надважливим питання 33 сесії було перейменування комунального некомерційного підприємства Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» та затвердження статуту закладу в новій редакції. До складу засновників Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні, відповідно до раніше прийнятих рішень, увійшли Студениківська, Дівичківська, Ташанська, Циблівська сільські ради та Переяслав-Хмельницька міська рада. Комунальне некомерційне підприємство «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Переяслав-Хмельницької районної ради, сільських рад Переяслав-Хмельницького району та Переяслав-Хмельницької міської ради буде фінансуватися спільно з бюджетів засновників пропорційно кількості жителів.

Переяслав-Хмельницькому центру первинної медико-санітарної допомоги надано дозвіл на списання з балансу основних фондів, які прийшли в непридатність до подальшого використання та передачу індивідуально визначеного майна на баланс ЦРЛ.

Внесено зміни до районної програми «Турбота», в якій передбачили кошти для виплат до Дня українського козацтва учасникам АТО, відповідні зміни внесено і до районного бюджету Переяслав-Хмельницького району.

Без обговорень змінено межі села Велика Каратуль. Відтак, площа села в новостворених межах становить 1783,5130 га (збільшено на 1361,3130 га за рахунок земель сільської ради).

У різному обговорили діяльність державного підприємства «Переяслав-Хмельницький державний агролісгосп», яке створено при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації. У минулому році розпочалася його ліквідація. Підставою стали численні незаконні вирубки лісу на території району. Але, 27 вересня, голова Київської обласної державної адміністрації своїм розпорядженням відновив діяльність підприємства. Депутати Переяслав-Хмельницької районної ради не погодилися з таким рішенням та звернулися до вищих органів влади з проханням розібратися у ситуації.

Прочитано 415 разів
Top