Переяслав-Хмельницька районна рада — У районі сформовано дві громади – Ташанська та Циблівська. Сільські голови приступили до виконання обов’язків
П'ятниця, 12 липня 2019 15:21

У районі сформовано дві громади – Ташанська та Циблівська. Сільські голови приступили до виконання обов’язків

12 липня 2019 року, в день великого Православного свята – памяті святих Петра і Павла, відбулася перша установча сесія Ташанської обєднаної територіальної громади. Голова сільської виборчої комісії Марія Кучеренко вручила посвідчення депутатам сільської ради, яких відтепер у громаді буде 22 та привела до Присяги сільського голову. Відбулася урочиста передача печатки, булави та ключів Ташанської сільської ради, попередній голова Віктор Кужільний побажав колезі успіхів, а громаді розвитку. Секретарем обрали Людмилу Білоус.

Привітати новообраного сільського голову Василя Вовчанівського зібралися керівники району та підприємств, що господарюють у цій громаді. З вітальним словом звернулися голова районної ради Петро Качкалда, директор групи компаній «Ерідон» Сергій Кролевець, директор ПП «Земля Переяславщини» Олександр Ярема та директор ТОВ «МАІС» Олексій Артеменко. Пообіцяли сприяти у розвитку та підтримувати у всіх починаннях.

Настоятель Випозького храму Микола Бейчук (в.о. старости Виповського старостинського округу) благословив всіх присутніх молитвою.

11 липня на посаду вступив і голова Цибліської обєднаної територіальної громади Олександр Палагута, депутатські посвідченя отримали 26 депутатів, а секретарем обрано Антоніну Єфіменко.

Відтак у районі діє чотири громади - Дівичківська, Студениківська, Ташанська та Циблівська, десять сільських рад поки що працюють у складі районі.

Прочитано 572 разів
Top