Переяслав-Хмельницька районна рада — Розпочався етап подання суб’єктами декларування функцій держави щорічних електронних декларацій за 2018 рік
Четвер, 07 лютого 2019 12:40

Розпочався етап подання суб’єктами декларування функцій держави щорічних електронних декларацій за 2018 рік

Переяслав-Хмельницька районна рада інформує, що з 1 січня 2019 року розпочався черговий етап подання суб’єктами декларування функцій держави або місцевого самоврядування (далі - Реєстр) щорічних електронних декларацій за 2018 рік.

З метою підвищення обізнаності про права та обов’язки суб’єктів декларування реалізовано комплекс заходів у цьому напрямі. Так, Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 11.08.2016 №3 затверджено розлогі роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» із змінами стосовно заходів фінансового контролю.

Рекомендації суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, відповіді на поширені запитання при роботі з Реєстром та рекомендації щодо роботи з Реєстром, пам’ятка декларанту, а також відеороз’яснення щодо заповнення електронних декларацій доступні за посиланням.

Крім того, працює онлайн-курс «Декларуй доброчесно!» (реєстрація на онлайн-курс доступна за посиланням), покликаний допомогти кожному правильно заповнити електронну декларацію.

Пам’ятайте, черговий етап з декларування обмежений у часі та триватиме до 1 квітня 2019 року.

Прочитано 163 разів
Top