Переяслав-Хмельницька районна рада — Методичне навчання з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних
Четвер, 07 лютого 2019 08:23

Методичне навчання з питань ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

У відповідності до розпорядження голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації від 28.01.2019 року  №20 «Про стан військового обліку на території Переяслав-Хмельницького району у 2018 році та завдання щодо його поліпшення у 2019 році»  06.02.2019 року  в залі засідань Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації було проведено методичне заняття з відповідальними особами за ведення  військового обліку призовників і військовозобов’язаних  в органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях Переяслав-Хмельницького району.

В даному заході взяли участь керівник апарату Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Валерій Перчук та військовий комісар  Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Андрій Конон.

З вступним словом виступив керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, який повідомив про те, що військовий облік є складовою змісту мобілізаційної підготовки держави та полягає у цілеспрямованій діяльності державних органів, підприємств, установ та організацій щодо фіксації, накопичення та аналізу військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних.  

Військовий комісар  Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майор Андрій Конон доповів про  керівні документи щодо організації та ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування на підприємствах, установах та організаціях і навчальних закладах. А також про порядок організації та ведення військового обліку в органах місцевого самоврядування на підприємствах, установах та організаціях і навчальних закладах району.

Присутні мали змогу задати питання щодо ведення та організації військового обліку безпосередньо військовому комісару  Переяслав-Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату майору Андрію Конону  та отримати змістовні відповіді на них.

Прочитано 142 разів
Top