Переяслав-Хмельницька районна рада — У Єрківцях ремонтуватимуть сімейну амбулаторію
Субота, 02 лютого 2019 19:28

У Єрківцях ремонтуватимуть сімейну амбулаторію

Зміни до районного бюджету-2019 затвердили у п’ятницю, 1 лютого, на 27-ій позачерговій сесії.

Полого-Вергунівська сільська рада виділила 199 тис. грн на поточний ремонт спортивного залу школи у цьому селі. Оскільки утримувачем закладу є відділ освіти РДА, то і фінансування цих робіт можна здійснити лише через  нього. Також до районного бюджету на видатки Центру первинної допомоги Дівичківська сільська рада перенаправила 147,1 тис. грн для фінансування закладів медицини цієї ОТГ. З них 90 тис. грн підуть на медикаменти для невідкладної медичної допомоги усім ФАПам цієї громади,  а 57,1 тис. грн — на ремонт системи опалення в Єрківецькій амбулаторії.Переяслав-Хмельницької районної ради (Київська обл) 24 депутати, які взяли участь у засіданні. Про це повідомляє “Вісник”. Сесію проводив голова ради Петро Качкалда.

 Коригування бюджетних показників стосувалося  передачі коштів з місцевих бюджетів до районного на утримання та розвиток своїх же комунальних закладів. Про це доповіла Віра Куделя, начальник фінансового управління РДА.

 Також сесія додатково внесла в порядок денний і ухвалила рішення про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності райради на 2019 рік. Це процедурно-технічне рішення, яке, зокрема, і дозволить прискорити процес формування переліку безкоштовних і платних послуг, які надаватимуться стоматологічною поліклінікою ЦРЛ. Депутати очікують, що таке рішення вони зможуть ухвалити вже у березні.

Валентина БАТРАК

Прочитано 191 разів
Top