Переяслав-Хмельницька районна рада — Обговорювали важливі питання соціального захисту населення
П'ятниця, 18 січня 2019 11:12

Обговорювали важливі питання соціального захисту населення

17 січня 2019 року голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко спільно з головою Переяслав-Хмельницької районної ради Петром Качкалдою, за участю заступника голови адміністрації та керівника апарату адміністрації провели робочу нараду з працівниками Переяслав-Хмельницького територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Під час наради обговорювалися важливі питання соціального захисту населення. Зокрема, начальник управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької РДА Надія Ясинчук поінформувала про співпрацю соціальних робітників територіального центру з управлінням соціального захисту населення, а також повідомила про зміни в призначені житлових субсидій та порядок надання пільг у 2019 році згідно чинного законодавства.

Про надання послуг лікарем згідно укладених договорів та порядок отримання ліків відповідно до урядових програм доповіла заступник директора КНП «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Базиль.

Директор Переяслав-Хмельницького територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Микола Іванченко поінформував про підсумки роботи відділення соціальної допомоги вдома за 2018 рік та пріоритетні напрямки роботи на поточний рік, особливості надання соціальних послуг підопічним у зимовий період.

Про організацію роботи стаціонарного відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в селі Ташань повідомила завідуюча стаціонарним відділенням Ольга Гарага.

За підсумками наради прийнято ряд відповідних рішень.

Прочитано 250 разів
Top