Переяслав-Хмельницька районна рада — Через відсутність кворуму склад районної федерації футболу обрати не змогли
Субота, 29 грудня 2018 11:13

Через відсутність кворуму склад районної федерації футболу обрати не змогли

26 грудня в залі засідань районної ради мала відбутись звітно-виборча конференція районної федерації футболу. Проте із тридцяти запрошених на конференцію прибуло лише 12 делегатів. На пропозицію заступника голови районної ради Івана Бугаєнко було вирішено підвести підсумки футбольного сезону 2018 року, заслухати звіт голови федерації Сергія Кузьменка та звіт ревізійної комісії, а вибори провести за повного кворуму орієнтовно 17 січня.

При підведення підсумків футбольного сезону 2018 року Іван Бугаєнко та заступник голови РДА Анна Скляренко вручили медалі, кубки та грамоти чемпіонам та призерам районного чемпіонату у вищій та першій лігах. Подяками відділу молоді та спорту РДА та районної федерації футболу нагородили спонсорів команд учасниць чемпіонату.

Звітуючись перед делегатами за трирічну роботу федерації Сергій Кузьменко зокрема зазначив, що за час роботи кількість футбольних клубів зменшилось із 20 до 16 команд. Останній сезон у вищій лізі чемпіонату взагалі взяли участь лише 6 команд. Тож федерація мусила організувати ігри в три кола – вдома на виїзді та на нейтральному полі. Всі три роки титул кращого бомбардира чемпіонатів здобував Євген Левченко із Гайшина. Виступаючи в обговоренні доповіді Володимир Левченко та Юрій Бурдонос підтримали пропозицію Івана Бугаєнка, аби не втрачати часу очікуючи на перевибори, доручити нинішньому складу районної федерації футболу організувати турнір з міні-футболу. Також було вирішено, що заявки команд на участь у турнірі прийматимуться до 5 січня цього року.

Після звіту голови ревізійної комісії Володимира Митрофаненка засідання закрили. 5 січня члени районної федерації футболу зберуться разом, аби вирішити питання проведення чемпіонату з міні-футболу.

Володимир Набок

Прочитано 137 разів
Top