Переяслав-Хмельницька районна рада — Депутати районної ради вимагають негайного ремонту доріг державного значення
П'ятниця, 10 серпня 2018 10:33

Депутати районної ради вимагають негайного ремонту доріг державного значення

На 22 сесії Переяслав-Хмельницької районної ради Київської області було заслухано звіт голови Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрія Клименка про стан ремонту доріг у Переяслав-Хмельницькому районі.

Станом на 31.07.2018 року ТОВ «АГРОШЛЯХБУД» проведено ямковий ремонт понад 80% загальної протяжності 311,4 км доріг загального користування місцевого значення району. 13.07.2018 року роботи з ямкового ремонту доріг призупинено за розпорядженням департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації у зв’язку з перевиконанням ТОВ «АГРОШЛЯХБУД» загального ліміту на проведення вищезазначених робіт.

У зв’язку з цим залишилось невідремонтованим дорожнє покриття по дорогах наступних напрямків:

1) Мазінки – Єрківці (від кінця села Мазінки до автошляху Н-08 – «Переяслав-Хмельницький Бориспіль»);

2) Улянівка – Тарасівка;

3) Положаї – Дениси (від села Положаї до села Дениси);

4) Ташань – Горбані, Чопилки;

5) Строкова – Травневе;

6) в’їзди до сіл Світанок та Гречаники.    

Окрім зазначеного, залишаються невідремонтованими ділянки доріг у населених пунктах Помоклі, Вовчків, Ташань, де передбачається середній ремонт дорожнього покриття (суцільне перекриття асфальтобетоном).    

Але державні територіальні дороги в межах Переяслав-Хмельницького району потребують негайного ремонту, адже будівництво та капітальний ремонт доріг є одним з пріоритетів держави. Повністю зруйнована великоваговим транспортом дорога Переяслав-Хмельницький – М (03) та міст, який знаходиться на ній (через річку Броварка село Чирське). Філію «Переяслав-Хмельницьке районне дорожнє управління» було ліквідовано, тому нині взагалі немає відповідальних за дані дороги. Враховуючи вищевикладене, депутати вирішили звернутися до Президента України та Премєр-міністра України щодо невідкладного вирішення цих питань.

Прочитано 267 разів
Top