Переяслав-Хмельницька районна рада — Керівники Переяслав-Хмельницького району звернулися до міського голови щодо спільного фінансування закладів охорони здоров’я
Четвер, 14 червня 2018 15:21

Керівники Переяслав-Хмельницького району звернулися до міського голови щодо спільного фінансування закладів охорони здоров’я

 

                        Міському голові

міста Переяслава-Хмельницького

Костіну Т.В.

Шановний Тарасе Вікторовичу!

На 20 сесії Переяслав-Хмельницької районної ради було прийнято рішення про реорганізацію закладів охорони здоров’я в комунальні некомерційні підприємства «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» та «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги».

Вже неодноразово з представниками міської ради обговорювали можливість співфінансування з бюджетів району та міста закладів охорони здоров’я, адже в структурі районного Центру функціонує 31 фельдшерсько-акушерський пункт, 10 сільських амбулаторій, 1 міська амбулаторія, невідкладна медична допомога, яка обслуговує в тому числі міське населення, а більше 60% відвідувачів центральної районної лікарні - це жителі міста.

Лише на останній сесії Переяслав-Хмельницької районної ради з перевиконання районного бюджету на потреби ЦРЛ виділено 400 тис. гривень, з них 200 тис. – для придбання наркотичних препаратів та вакцин, 165 тис. – для придбання пального, 35 тис. – пільгова пенсія лікарів; для ЦПМСД виділено 1 млн. 255 тис. гривень, з них 800 тис. – заробітна плата, 255 тис. – нарахування на заробітну плату, 100 тис. – медикаменти, 100 тис. – придбання інвентарю. Для забезпечення заробітною платою працівників міської амбулаторії потрібно 600 тис. гривень, для працівників сільських ФАПів та амбулаторій – 200 тис. гривень. За кошти районного бюджету було закуплено всю комп’ютерну техніку, необхідну для підписання декларацій з лікарями.

Враховуючи вищевикладене, просимо Вас невідкладно розглянути можливість входження Переяслав-Хмельницької міської ради до складу засновників комунальних некомерційних підприємств «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» та «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» та поповнення статутних фондів підприємств.

З повагою

Голова адміністрації Голова районної ради
Ю.В. Клименко П.Г. Качкалда

Прочитано 308 разів
Top