Переяслав-Хмельницька районна рада — У Виповзькій школі відбувся День відкритих дверей
Середа, 06 червня 2018 08:16

У Виповзькій школі відбувся День відкритих дверей

5 червня Виповзьке навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» гостинно відчинило двері для гостей, батьків та майбутніх першокласників, щоб ознайомити їх із шкільним життям, показати свої досягнення та поділитися всіма надбаннями та успіхами. Директор школи Неля Дерев᾽янко радо зустріла всіх гостей. Зокрема, на захід завітали голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, начальник відділу освіти РДА Таміла Дубина, керівник ПП «Земля Переяславщини» Олександр Ярема та сільський голова Виповзької сільської ради Микола Бейчук.

Знайомство зі школою розпочалося концертною програмою з різноманітними цікавими конкурсами та іграми для дітлахів. Надзвичайно яскраво працівники навчального закладу виступили перед гостями, показали неабиякі здібності, таланти та обдарованості своїх вихованців, професіоналізм і самовідданість педагогічних працівників, які працюють з творчою молоддю. Вчителі та учні школи зробили все можливе, щоб  цей день став особливим, незабутнім, щоб перше знайомство зі школою викликало у дітей лише приємні спогади і сформувало позитивне ставлення і до школи, і до вчителя, і до процесу навчання в цілому.

Загалом, даний захід був наповнений творчістю та позитивними емоціями.

Після завершення концертної програми директор освітнього закладу Неля Дерев᾽янко запросила всіх присутніх до школи, щоб детально обговорити процес навчання.

Після такої зустрічі майбутні першокласники та батьки отримали більше інформації щодо навчального процесу, дозвілля учнів та переваги навчання саме в цій школі.

Прочитано 121 разів
Top