Переяслав-Хмельницька районна рада — На Переяславщині відбулися урочистості з нагоди Дня Матері та Дня сім’ї
Середа, 16 травня 2018 13:41

На Переяславщині відбулися урочистості з нагоди Дня Матері та Дня сім’ї

Батьки і діти! Діти і батьки!

Нероздільне і довічне коло.

Ми засіваємо житейське поле,

І не на день минущий — на віки!

15 травня в будинку культури с. Виповзки відбувся урочистий захід з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї «Родина – колиска людського буття».

Родина – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це негаразди, поділені на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх.

Так і цього дня зала була сповнена духом дитинства та щастям батьків, адже повністю була заповнена багатодітними родинами, прийомними сім’ями, патронатною родиною та матерями-героїнями.

Під теплі оплески присутніх вітали героїв сьогоднішнього свята: родину Федотових Олени Василівну та Сергія Вікторовича, які народили та виховали 14 дітей; родину Омельченко Сергія Михайловича та Заболотньої Тетяни Петрівни, які виховують чотирьох діток; родину Балушок Марії Федорівни та Андрія Анатолійовича, вони дали життя чотирьом діткам та живуть задля щастя своїх дітей; родину Лесі Миколаївни та Валерія Васильовича Голоти, на втіху собі і людям виховують двох мужніх синів та двох ніжних донечок; родину Тимо Вікторії Володимирівни та Івана Романовича, які виховують чотирьох діточок, багатодітну сім’ю Родіної Любові Миколаївни, яка виховує 5-ьох діток – 3 козаків і дві калиноньки дочки; родину Скидан Ірини та Руслана, виховують 4-ьох чарівних дітей; родину Тобол Кріни та Лисиці Ігора, в яких зростають четверо славних діток.

Душею кожної родини є Мама. Вона усьому початок. Усе прекрасне в людині від променів сонця та молока матері. Адже біля мами, біля її слова і тепла дитина стає великою та сильною.

Тож всі присутні радо вітали матерів героїнь – Голоту Олександру Микитівну, яка народила та виростила 12 дітей; Кочубей Валентину Дмитрівну, яка у родинному колі виховала п’ятьох дітей і зараз з любов’ю виховує двох своїх онуків; Лісову Галину Савівну, семеро дітей подарував їй Бог і наділив кожну прекрасною вдачею та долею; Вірчич Ганну Кононівну, яку поважають як турботливу матусю, чуйну жінку та сердечну людину; Якименко Ганну Іванівну, матір 5-ьох дітей,  яка подарувала тепло та затишок для усієї родини; Ярмоленко Надію Савівну, яка виховала семеро дітей, шість онуків і нині доля дарувала можливість радіти трьом правнукам; Луценко Марію Василівну, подарувала життя і весь світ на додачу п’ятьом дітям, Матов Віру Іванівну, яка присвятила своє життя родині та п’ятьом дітям; Сич Віру Іванівну, виростила та виховала п’ятьох дітей.

Теплі слова вітання лунали в адресу прийомної родини Скляренко Рози Іванівни та Сергія Івановича, Ганни Михайлівни Сидоренко, Кириченко Валерія Івановича та Коханівської Оксани Дмитрівни, Савицької Оксани Григорівни та патронатної родини Дудко Євгена та Наталії.

Керівник апарату адміністрації Валерій Перчук зачитав вітальну адресу від голови Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Юрія Клименка та від себе особисто щиро привітав кожну родину, побажавши щасливої долі, міцного здоров’я, миру, злагоди та добробуту.

Також з теплими словами вітання з нагоди свят до присутніх звернулися заступник голови районної ради Іван Бугаєнко, депутат Переяслав-Хмельницької районної ради VII скликання Олександр Ярема, сільський голова Виповзької сільської ради Микола Бейчук, сільський голова Помоклівської сільської ради Микола Клименко та подарували всім винуватцям свята квіти та подарунки.

«Дуже радісно від того, що прекрасні традиції святкування та вшановування наших дорогих матерів, бабусь, дружин продовжуються, і будуть існувати завжди, і велику честь, що  цього урочистий захід відзначається на Виповзькій землі», – сказав депутат районної ради Олександр Ярема.

Гарного та душевного настрою всім присутнім дарували артисти Переяславщини: вокальний ансамбль «Берегиня», керівник та акомпаніатор  Василь Заболотній, Юлія Ковалівська, Ольга Онопрієнко, дует «Два кольори», Валерія Біденко та Ярослав Потупа, Микола Гриценко, дует педагогів «Родина» та школярі навчально-виховного об’єднання села Виповзки.
 
Прочитано 126 разів
Top