Переяслав-Хмельницька районна рада — Ремонти доріг-2018: що змінилося?
Четвер, 19 квітня 2018 10:02

Ремонти доріг-2018: що змінилося?

1 січня 2018 року автомобільні дороги місцевого значення передані до сфери управління обласних державних адміністрацій. Для фінансування ремонту та утримання місцевих доріг Уряд передбачив у Державному дорожньому фонді субвенцію у розмірі 11,5 мільярдів гривень. Це рекордна для України сума, яка буде адресно спрямована на дороги місцевого значення. Розподіл субвенцій відповідає протяжності доріг місцевого значення в областях. Протяжність доріг у Переяслав-Хмельницькому районі становить 311,4 км.

Передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення до управління Київської обласної державної адміністрації дала позитивні результати вже під час цьогорічної експлуатації.

ТОВ «Агрошляхбуд», що є виконавцем робіт за договором субпідряду з ТОВ «Спец Комплект Постач» по зимовій та літній експлуатації зазначених доріг, при тісній співпраці з підприємствами району, впоралися з наслідками негоди та їх зимовим утриманням, і вже на початку квітня розпочали експлуатаційний (ямковий) ремонт. При ремонті застосовано комплексний підхід – паралельно з ліквідацією ямковості проводиться грейдерування узбіч.

Директор ТОВ «Агрошляхбуд» Олександр Гончаренко повідомив, що станом на 17 квітня підприємством вже проведено ремонт 13 кілометрів автошляху «Переяслав-Хмельницький-Добраничівка-/М-03/», де вкладено 320 тонн асфальтобетонної суміші. Завершується ліквідація ямковості на дорозі «Гайшин-Чирське», протяжністю 2,7 км та розпочато ремонтні роботи на дорозі «Дем’янці-Баришівка-/М-03/-Переяслав-Хмельницький». Окрім того, прогрейдеровано узбіччя місцевих районних доріг загального користування на території Дівичківської ОТГ загальною протяжністю 17,3 км.

Як пояснив голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Юрій Клименко, мережа доріг загального користування за останні 10 років належно не ремонтувалась і, у зв’язку з цим, технічний стан дорожнього покриття на переважній більшості доріг перебуває в незадовільному стані і потребує значного обсягу ремонтних робіт. Тому пріоритет надається саме його експлуатаційному ремонту. Жителі Переяславщини відчули децентралізацію, ініційовану Президентом України та Урядом у сфері управління дорожнього господарства. Реалізація цієї реформи дійсно стала відчутною для кожного. Під керівництвом голови КОДА Олександра Любомировича Горгана було оперативно прийнято відповідні рішення та розпочато ремонт доріг.

«Приємно відзначити, що на особливому контролі питання ремонту доріг перебуває у заступника голови Київської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», нашого земляка - Віталія Яреми. Не повинно бути ніяких протистоянь між партіями чи політичними групами. Лише тісна співпраця органів місцевого самоврядування та державної влади всіх рівнів гарантує успіх», - зазначив голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда.

Прочитано 161 разів

Галерея зображень

Top