Переяслав-Хмельницька районна рада — В районі оголошено двомісячник благоустрою
Середа, 04 квітня 2018 09:22

В районі оголошено двомісячник благоустрою

Шановні жителі Переяслав-Хмельницького району!

В період відзначення найвеличніших та найсвітліших Християнських свят – оновлюється, воскресає від зимового сну природа. Традиційно, о цій порі, українці намагаються якомога краще впорядкувати та прибрати свої оселі, присадибні ділянки, поліпшити стан довкілля.

З цією метою в районі оголошено двомісячник благоустрою. Заходи проводяться з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою, озеленення населених пунктів і прилеглих до них територій.

У рамках двомісячника планується ліквідувати стихійні сміттєзвалища, очистити від сміття лісосмуги уздовж доріг, відремонтувати дороги та тротуари, велосипедні доріжки, павільйони на зупинках пасажирського транспорту, привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, спортивні та господарські майданчики та інші об’єкти. 21 квітня на території району пройдуть акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».

Гідних результатів в цьому можна досягти лише спільними зусиллями. Тому, звертаюся до сільських голів, керівників підприємств всіх форм власності, районних установ, територіальних громад, закладів освіти та культури, політичних партій та громадських організацій націлити свої колективи на активну участь у двомісячнику благоустрою.

Закликаю долучитись до даної акції кожного жителя району! Не будьте байдужими, прийміть активну участь в упорядкуванні та приведенні до належного естетичного та санітарного стану житлових будинків та прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Зробимо разом наш район чистішим та красивішим!

З повагою

Голова ради Петро Качкалда

Прочитано 127 разів
Top