Переяслав-Хмельницька районна рада — Старт футбольного сезону-2018 обговорили на спільній нараді
П'ятниця, 16 березня 2018 10:28

Старт футбольного сезону-2018 обговорили на спільній нараді

13 березня відбулося розширене засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, національного та духовного відродження, у якому взяли участь: голова комісії Петро Губар, члени комісії Іван Забара та Олександр Якуба, голова ради Петро Качкалда, заступник голови Іван Бугаєнко, в.о. голови райдержадміністрації Юрій Бобровнік, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук, секретар міської ради Петро Бочарін, начальники відділів спорту міста та району Валерій Мільгевський та Юрій Бурдонос, голова районної федерації футболу Сергій Кузьменко, тренер ФК «Переяславщина» Мехман Дола.

З ініціативи спортивного директору ФК «Переяславщина» перед стартом футбольного сезону-2018 було вирішено зібратися у такому широкому колі, щоб обговорити плани та джерела фінансування міськрайонної команди у поточному році. Олександр Якуба подякував керівникам підприємств та активним вболівальникам за підтримку, адже їхніми силами було зібрано 51 250 гривень. Спортивний директор клубу наголосив на необхідності виступати саме у вищій лізі, не зважаючи на те, що команда у 2017 році зайняла 12 місце. Адже це, насамперед, безцінний досвід та професійні суперники. В цьому спортивного директора підтримали всі учасники зібрання, але наголосили, що команді потрібні тренування. Тренер команди Мехман Дола пояснив, що гравці беруть участь у змаганнях на громадських засадах, не отримуючи заробітної плати, тому і вимагати від них чогось, ми не маємо права. Хлопці працюють, іноді навіть на ігри відпроситися досить проблематично. Зараз проводяться контрольні ігри та відбір нових гравців.

У 2016-2017 роках з районного та міського бюджетів було надано допомогу на харчування команди та доїзд, придбання спортивної форми та взуття, користування міським стадіоном. Обсяг фінансування на 2018 рік буде розглянуто на сесіях міської та районних рад.

Також розглянули питання легіонерства під час районного чемпіонату з футболу. Депутат районної ради Іван Забара наголосив, що не повинно бути розмежування між жителями міста та району, вони всі представляють Переяславщину. Як пояснив голова районної федерації футболу Сергій Кузьменко, це питання неодноразово розглядалося на засіданнях федерації, але однозначної думки дійти не вдалося. Було вирішено повторно розглянути це питання на наступному тижні, вислухавши думки сільських голів, тренерів та спонсорів команд. Попередньо засідання заплановано на 22 березня у залі засідань районної ради на 13.00.

Прочитано 204 разів
Top