Переяслав-Хмельницька районна рада — Працівники Переслав-Хмельницької районної державної адміністрації відзначили своє професійне свято
П'ятниця, 30 червня 2017 09:23

Працівники Переслав-Хмельницької районної державної адміністрації відзначили своє професійне свято

23 червня 2017 року в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди Дня державної служби «Вам радість, вдячність та щирі побажання». Участь в урочистостях взяли голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Андрій Пряхін, голова Переяслав-Хмельницької районної ради Петро Качкалда, заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко, колектив райдержадміністрації та запрошені гості державних установ району.

З найщирішими словами вдячності з нагоди професійного свята Дня державної служби до присутніх звернулися очільники району. Від усієї душі привітали усіх, хто віддає свій професіоналізм державній справі, незалежно від рангу і посади. Щиро побажали міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла, затишку та миру.
За високий професіоналізм, вагомі досягнення в професійній діяльності, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня державної служби, кращі державні службовці отримали подяки та грошові винагороди від райдержадміністрації та районної ради.

Святкового настрою присутнім додали виступи юних талантів Переяславщини – Діани Дяченко та Даніїла Капленка.

Інф. "Вісник Переяславщини"

Прочитано 334 разів
Top