Версія для друку
Понеділок, 25 квітня 2016 00:15

На сході села у Пологах-Яненках порушували назрілі питання

7 квітня у селі Пологи-Яненки відбувся схід громадян, участь у якому взяли заступник голови районної ради Іван Бугаєнко, начальник відділу культури райдержадміністрації Валентина Усик, директор ПП «Соєва сфера» та ПАТ «Племзавод Яненківський» Віктор Овчаренко, представник ТОВ СП «Нібулон» Євген Задніпряний та директор СФГ «Колосок» Олександр Кузьменко.

Сільський голова Валентина Кушнір прозвітувала про соціально-економічний розвиток села у 2015 році, окреслила проблемні питання, а також розповіла про плани роботи на 2016 рік. Валентина Василівна подякувала жителям села, членам виконкому, депутатам сільської ради та орендарям, які допомагають у вирішенні всіх проблем села.

Нині у Пологах-Яненках постійно проживає 463 особи. Земельні паї селяни віддали в обробіток ПАТ «Племзавод Яненківський», СФГ "Колосок" та до ТОВ СП «Нібулон». Розрахунок за користування землею проводиться вчасно та є одним з кращих в районі. Також орендарі надають спонсорську допомогу та підтримують усі соціальні проекти села.

Селяни активно долучилися до обговорення питань благоустрою села. Валентина Кушнір подякувала всім жителям, які вже навели лад біля своїх будинків. Для вивезення сміття керівники господарств пообіцяли забезпечити транспортом.

На сході села було піднято питання пустуючого магазину. Громада запропонувала використовувати його як трапезний зал для поминальних обідів або облаштувати церкву. Так як дане приміщення є власністю районного споживчого товариства, сільський голова пообіцяла детально вивчити дане питання.

Заступник голови районної ради Іван Бугаєнко проінформував про територіальну реформу, зокрема про добровільне об’єднання громад. Зокрема, він звернув увагу людей на те, що основна сума податку буде залишатися в громаді, такі громади стають самодостатніми. Та все ж, перед тим як об’єднуватися необхідно ретельно прорахувати всі надходження та витрати. Іван Сергійович зазначив, що необхідно громадою обговорювати це питання, адже хочемо ми того чи ні, та все ж реформа відбудеться. Він закликав людей бути соціально-активними та долучатися до життєдіяльності села.

Прочитано 1116 разів

Галерея зображень