Версія для друку
П'ятниця, 15 квітня 2016 01:26

Парламент проголосував за призначення позачергових виборів у Коцюбинському

Верховна Рада України прийнялаПроект Постанови №4383 Про дострокове припинення повноважень Коцюбинської селищної ради у зв'язку з діями, що порушують Конституцію України і Закони України, підривають засади місцевого самоврядування, суперечать інтересам територіальної громади смт Коцюбинське, та призначення позачергових виборів. За відповідне рішення проголосувало 260 народних депутатів.

«Ситуацію, яка склалася в смт Коцюбинське, має ознаки силовим захопленням влади. Це не просто неприпустимо, це загрожує місцевому самоврядуванню і державі в цілому та ставить під сумнів реформу правоохоронних органів, підриває довіру суспільства до порядку забезпечення законності, захисту прав і свобод громадян від злочинних посягань», - йдеться у пояснювальній записці до проекту Постанови.

Метою запропонованої Постанови є притягнення до політико-правової відповідальності Коцюбинської селищної ради за дії, що порушують Конституцію України і Закони України, підривають засади місцевого самоврядування, суперечать інтересам територіальної громади смт. Коцюбинське, з відповідним достроковим припиненням її повноважень та призначенням позачергових виборів.

Проект Постанови передбачає дострокове припинення повноважень Коцюбинської селищної ради та призначення позачергових виборів на останню неділю дев’яностоденного строку з дня набрання чинності цією Постановою.

Крім того, пропонується: Центральній виборчій комісії визначити обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Коцюбинської селищної ради; Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів.

 

Прочитано 909 разів